O nás

O spoločnosti

Firma KADAKO bola založená Jozefom Kazimírom v roku 1990 ako firma zameraná na strojársku výrobu.  Táto rodinná firma sa postupne rozrástla, portfólio firmy sa rozšírilo, prešla modernizáciou a v roku 2007 bola transformovaná na spoločnosť KADAKO-SK, s.r.o..  

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva 30 zamestnancov a vlastní výrobné haly s rozlohou 2200 m2.

Produkcia firmy je orientovaná na zákazkovú výrobu komponentov pre strojné zariadenia, výrobné linky pre automobilový priemysel a výrobu prototypov. Prednosťou firmy je technická zdatnosť a dlhoročné skúsenosti zamestnancov.

V roku 2010 bola firma úspešne certifikovaná na systém riadenia kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2009 s cieľom úspešne zabezpečiť všetky činností, ktoré ovplyvňujú kvalitu dodávaných výrobkov a služieb.

 

Firma KADAKO-SK, s.r.o. - KADAKO-SK, s.r.o.. | Zákazková výroba a výroba prototypov s využitím najnovších CNC technológií
Fotografie z produkcie - Galéria - Obrábanie - KADAKO-SK, s.r.o.. | Zákazková výroba a výroba prototypov s využitím najnovších CNC technológií

Používané CAD/CAM systémy

Tím kvalifikovaných pracovníkov zabezpečuje celý výrobný proces s využitím najnovších CNC technológií a CAD/CAM systémov.

SolidWorks 2017  |  Kadako CAD/CAM systém

SolidWorks 2017

SolidCAM  |  Kadako CAD/CAM systém

SolidCAM

CATIA V5  |  Kadako CAD/CAM systém

CATIA V5

Našou prednosťou je technická zdatnosť a dlhoročné skúsenosti zamestnancov.

Chcete vedieť viac?
Neváhajte a napíšte nám a my radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre KADAKO-SK, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.